Power Point Karaoke 2 - 28.11.2012r.

Cały dzień zajęć, zimno, późno, Ruczaj, tramwaj nr 52 zapakowany po brzegi, do którego trzeba się jakoś zmieścić. Wsiadam, jadę, a gdzieś niedaleko mnie ktoś mówi, że dzień wcześniej tj. 28 listopada 2012 r. był na PowerPoint Karaoke, toczy się krótka, dość głośna dyskusja zakończona stwierdzeniem, że było fajnie. Miło, bo to znaczy, że promocja była dobra, a echa wydarzenia nie ucichły o północy. 

 
Owszem, trzeba przyznać, że od niedawna istniejący klub The Stage przy ulicy Łobzowskiej 3 przyjął nas bardzo serdecznie, uczestnicy i publika przerośli nasze oczekiwania, a poziom wystąpień był co najmniej tak wysoki, jak rok temu. Należy jednak zaznaczyć, że nie wszyscy zapisani zjawili się w dniu wydarzenia. Mimo tego, na scenie pojawiło się 14 śmiałków, a tematy prezentacji jak w ubiegłym roku stanowiły przegląd przeróżnych zagadnień. Pojawił się m.in. Lori wysmukły, Sapang International Circut, liczba Reynoldsa, Feel2, czy BMW X5.
 
 
W roli konferansjerów wystąpili Marcin Ochmański i Mateusz Konior.
Zacne grono jury zaszczycili:
Rafał Biniek – właściciel klubu The Stage
Magdalena Pękala – przedstawicielka firmy FoodCare
dr Michał Zawadzki – pracownik Instytutu Kultury UJ
dr Grzegorz Baran – opiekun naukowy KN Meritum
Aleksandra Piotrowska – przewodnicząca KN Meritum
 
 
Każdy uczestnik miał 5 minut na zaprezentowanie wylosowanego tematu, jednak co to będzie dowiadywał się dopiero w momencie wyświetlenia prezentacji trzymając w ręku mikrofon. Trzeba przyznać, że uczestnicy wykazali się nie lada kreatywnością w improwizowaniu. Jednak czołowe miejsca bezapelacyjnie zajęli:
 
I miejsce: Tomasz Giefert za prezentację: Sapang International Circut
II miejsce: Michał Stęchły za prezentację: Lori wysmukły
III miejsce: Piotr Złydach za prezentację: Lei Feng
Nagroda publiczności: Tomasz Giefert
 
 
Nagrody dla uczestników ufundowała Firma FoodCare, klub The Stage oraz Teatr Groteska. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy certyfikat.
 
Koordynacja wydarzenia: Gabriela Orzech, Michał Stęchły, Jacek Jurek
 
Tekst: Gabriela Orzech