Dni otwartych drzwi 1.06.2012r.

Rokrocznie Uniwersytet Jagielloński organizuje „Dzień Otwartych Drzwi" dla wszystkich zainteresowanych studiami jak i sympatyków naszej uczelni.  W tym roku odbył się on 1 czerwca w Dzień Dziecka. Pomimo niesprzyjającej aury atmosfera na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej była bardzo gorąca. Przyszli  studenci nie zrażając się kaprysami  pogody tłumnie przybyli na Ruczaj w poszukiwaniu wiedzy.  W holu Wydziału swoją ofertę studiów prezentowali studenci wszystkich instytutów.Dużym zainteresowaniem cieszyły się nauki związane z ekonomią oraz szeroko pojętym zarządzaniem. Młodzi ludzie mogli zapytać o kierunki studiów, poprosić o pomoc przy internetowej rejestracji kandydatów jak również uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach i zabawach. I dlatego stoisko które przygotowało Koło Naukowe „Meritum" UJ oraz Koło Naukowe „Innowatorzy Zarządzania" w porozumieniu z Instytutem Spraw Publicznych cieszyło się największą popularnością. 

 

Uśmiechnięte i sympatyczne reprezentantki KN „Meritum" w składzie: Kinga Szpilczyńska, Wioletta Kamińska, Patrycja Prostak i Anna Zwierzyk aktywnie zachęcały do czynnego udziału we wzajemnym współzawodnictwie.  W grach „Twister", „Koło fortuny" czy odpowiadając na proste pytania z zakresu zarządzania można było zdobyć nie lada niespodzianki. Zadowoleni, przyszli studenci UJ przy przeprowadzonych mini wywiadach wyrazili swoją aprobatę dla realizacji takich przedsięwzięć. Było mnóstwo pozytywnych emocji i wrażeń.


Poprzez udział w „Dniu Otwartych Drzwi" KN „Meritum" chciało pokazać że studia to nie tylko sesja i egzaminy, lecz także czas na samokształcenie w naukowych organizacjach zrzeszających studentów, możliwość dalszego rozwoju i realizacji pomysłów.
 
Tekst: Kinga Szpilczyńska

Zdjęcia: Weronika Pokojska