Sprawozdania

Sprawozdanie 22 maja 2012r Na ostatnim spotkaniu przed zakończeniem działań w tym roku omówiliśmy projekty, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Są to Konferencja "Rower współtwórca miasta. Polityka rowerowa Krakowa" (28.05) oraz Dni Otwartych Drzwi Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej (1.06). W związku z konferencją rowerową: - został złożony preliminarz budżetu, - omówiliśmy sprawy związane z cateringiem podczas wydarzenia, - potrzebujemy większej ilości osób chętnych do pomocy w trakcie konferencji, - przedstawiony został szczegółowy program konferencji oraz plakat. Zamknęliśmy także sprawy związane z niedawnym wyjazdem do Kijowa - sprawozdanie do Rady Kół Naukowych zostało złożone, w najbliższym czasie złożymy także sprawozdanie do Fundacji Bratniak. Warto także zaznaczyć, że kartki wysłane przez członków Koła z Kijowa do opiekuna naukowego dotarły i bardzo się podobały. W najbliższym czasie na Wydziale pojawi się "część druga" ulotki reklamującej nasze Koło - "przejdźmy do Meritum". Debatowaliśmy także nad organizacją listopadowej konferencji Event Management - ustaliliśmy jej ramowy plan, a także tematykę warsztatów i case study. Wszystkie pomysły zostaną przedłożone współorganizatorom festiwalu. Ostatnie spotkanie Koła w tym roku akademickim odbędzie się 12 czerwca. Zapraszamy wszystkich, którzy w tym roku pomagali nam w organizacji wszelkich wydarzeń. Tekst: Agnieszka Pudełko... »
Sprawozdanie 7 maja 2012r Pierwsze spotkanie koła po powrocie z Ukrainy. Było troszkę wspominania, opowiadania o naszym przedsięwzięciu i dzielenia się wrażeniami z pozostałymi członkami koła. Wymieniliśmy się również zdjęciami i przedyskutowaliśmy sprawy związane z naszą działalnością naukową. Wyróżniona została Agnieszka Pudełko za publikowanie i dokumentowanie wyjazdu na bieżąco z Ukrainy. Ostatecznie zamknęliśmy sprawy związane z rozliczaniem dotacji i rachunków. Oficjalnie podziękowaliśmy sobie za projekt i go zamknęliśmy. Koło wróciło już w stu procentach do swojej działalności i zaczęło od planowanych konferencji. Na pierwszy ogień poszła Konferencja rowerowa z racji naglącego terminu. Omówione zostały następujące sprawy: uzyskanych środków na konferencję i pomysłu jak je najefektywniej wykorzystać, podpięcie do strony Koła, jak powinien wyglądać fanpage i logo konferencji. Rozmawialiśmy również o współpracy z Kraków Miasto Rowerów i ewentualnym zaangażowaniu w konferencję większej ilości członków MERITUM. Osobnym tematem była promocja konferencji. Marcin Ochmański przedstawił koncepcję konferencji Event Management II i pochwalił się tym co załatwił. Przedstawił nam instytucje i osoby zainteresowane współpracą oraz propozycje wykładowców. Zdefiniował kształt konferencji z planem na dni , podziałem na wykłady i case study. Rozmawialiśmy również o sponsorach, patronatach medialnych i kwestiach technicznych jak rejestracja na konferencję. Ustalono też wstępny termin konferencji ale o tym poinformujemy w odpowiednim czasie. Wróciliśmy do rozmów o akcji Przejdź do MERITUM , padło kilka ciekawych propozycji dotarcia do studentów. Poruszono również sprawę kosmetyki strony koła i pracy nad wersją angielską. Dostaliśmy zgodę na publikacje po konferencji „od hałdy do kultury". Kolejnym wątkiem poruszonym był nasz udział w dniach otwartych. Na koniec spotkaliśmy się z przedstawicielkami kwartalnika kulturowego Fragile. Rozmawialiśmy o możliwościach współpracy, pisaniu dla nich artykułów i pomocy w reklamie pisma... »