Sprawozdanie 22 listopada 2012r.

 O 20:30 w czwartek spotkaliśmy się w Cafe Szafe. Po obraniu dogodnego miejsca dla naszej grupy poruszono następujące kwestie:

1. Grywalizacja - nowy, dobry pomysł Michała, wszystko z troski o to, byśmy nie marnowali swojego cennego czasu. W specjalnym arkuszu będziemy oceniać swoje codzienne działania w kategoriach tych, które uważamy za motywujące, neutralne i marnujące czas. Każdy będzie miał dostęp do danych wprowadzanych przez pozostałych, przez co łatwo będzie można porównać swój rozwój i podpatrzeć dobre praktyki.
 
2. Wyjazd na narty - Koninki 8-9.12.2012 r. Skonfrontowaliśmy liczbę zadeklarowanych w internetowym formularzu chętnych z faktycznym stanem rzeczy. W rezultacie postanowiono zarezerwować ok. 12 miejsc.
 
3. Konferencja Event Management - odpowiedzialni za poszczególne elementy techniczne Konferencji przedstawili raporty ze swoich dotychczasowych działań. Niestety nie wszyscy stawili się na spotkaniu, w związku z czym poruszono głównie kwestie sali, kontaktu z radiem, noclegów, formularzy zgłoszeniowych, wolontariuszy strony Konferencji, fanpage'a na Facebooku oraz przedstawiono plan Konferencji i krótko opowiedziano o prelegentach. 
 
4. Oficjalnie podkreślono przekazanie prowadzenia strony Koła Monice i Zuzi
 
5. Nadal otwarta pozostaje kwestia organizacji prezentacji naszego Koła podczas Dni Kół Naukowych 13.12.2012 r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
 
6. PowerPoint Karaoke - ustalono godzinę spotkania organizatorów w dniu wydarzenia na 19:00 oraz ostatecznie zweryfikowano stan realizacji powierzonych zadań.
 
7. Kolejne spotkanie jak zwykle we wtorek o 20:00 w Cafe Szafe.
 
Tekst: Gabriela Orzech
Data opublikowania: 23.11.2012
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko