Sprawozdanie 13 listopada 2012r.

 

Tym razem spotkaliśmy się o godz.: 19, zwarci i gotowi na nowe wyzwania. 
Pierwszą kwestia, którą poruszyliśmy było wybranie nowych administratorów strony naszego koła naukowego. Zostały nimi Zuzia i Monika.
Omówiliśmy także nasz wspólny, integracyjny wyjazd na narty w dniach 8-9 grudnia prawdopodobnie w Koninkach.
Jak co spotkanie  poruszyliśmy kilka szczegółów związanych z wydarzeniem Power Point Karaoke, które zbliża sie dużymi krokami.
Konferencja Event Management również nie została pominięta. Musimy się sprężyć i zamknąć cały program do końca tygodnia.
Cóż by to było za spotkanie, gdybyśmy nie zostali oczarowani nowymi wiadomościami. A mianowicie na WZiKS UJ działa Newsletter. Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informację o wydarzeniach, czy projektach realizowanych w najbliższej przyszłości na Wydziale dołącz do bazy  wysyłając swój adres mailowy na adres: wki.ziks@gmail.com. 
13 grudnia na naszym wydziale odbędzie się Dzień Kół Naukowych. W związku z tym potrzebne są trzy osoby do zaprezentowania naszego super koła Meritum w godzinach od 11 do 13 w holu na parterze. Do odważnych świat należy ! Zapraszam.
Spotkanie przebiegło błyskawicznie, bo ok. 0,5 godz.
Za tydzień nasze spotkanie odbędzie się wyjątkowo w czwartek (22.11) o godzinie 20.30. Miejsce bez zmian. Pamiętajmy i do zobaczenia :)
 
Tekst: Monika Sowa
Data opublikowania: 15.11.2012
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko