Sprawozdanie 6 listopada 2012r.

Wieczorem, 6 listopada, cotygodniowe spotkanie członków koła Meritum odbyło się w nietypowym miejscu. Cafe Szafe zamieniliśmy na miejsce na Kazimierzu.  Na  początku spotkania przeprowadziliśmy małe podsumowanie z organizowanego przez nasze koło szkolenia z pozyskiwania środków uniwersyteckich, które odbyło się dzień wcześniej, tj. 5 listopada, w Cafe Artefakt.

 
Za główny cel spotkania uznaliśmy dopracowanie szczegółów związanych z dwoma nadchodzącymi wydarzeniami organizowanymi przez Meritum. Są to listopadowy PowerPoint Karaoke 2 i grudniowa konferencja Event Management. W związku ze zbliżającymi się terminami obu przedsięwzięć skupiliśmy się na podziale obowiązków, analizie przeprowadzonych już działań i tych aspektów obu projektów, które jeszcze wymagają naszej uwagi i zaangażowania. Dodatkowo omówiliśmy nowe metody promocji koła jaki i planowanych przez nas akcji. 
 
Wspomnieliśmy również o wspólnym wyjeździe na narty i możliwości związanej z nim integracji nowych i starych członków Koła.
 
Tekst: Edyta Prażuch
Data opublikowania: 15.11.2012
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko