Sprawozdanie 16 października 2012r.

 

Koło spotkało się po tygodniowej przerwie, o godzinie 20.00. Na zebraniu pojawiły się nowe osoby: Edyta, Kasia, Ania, Gabrysia, Paweł i Joasia. Na spotkaniu poruszyliśmy kilka najważniejszych kwestii dla działalności Koła w najbliższym czasie:
 
  • wybraliśmy nowego sekretarza - została nim Edyta Pażuch.
  • podsumowaliśmy kolejny etap akcji "Przejdź do Meritum". Tym razem przewodnicząca Ola Piotrowska wybrała się na wykłady I roku zarządzania w sektorze publicznym, aby opowiedzieć o działalności naszego Koła. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować dr Halszce Kurleto za entuzjastyczne przyjęcie i promocję :)
  • Weronika i Agnieszka zdały raport z Walnego Zebrania Rady Kół Naukowych, na którym nasze Koło otrzymało dofinansowanie bieżących projektów w wysokości 2756zł na organizację konferencji Event Management II oraz 3500zł na wydanie publikacji pokonferencyjnej Od hałdy do kultury.
  • podzieliśmy między siebie zadania na konferencję Media-Ciało-Płeć, która odbędzie się w najbliższy czwartek.
  • nastąpił także podział zadań dotyczących konferencji Event Management II - Paweł zajmie się patronatami, Gabrysia zadba o noclegi, Ania i Kasia przygotują identyfikatory i mapki, Agnieszka stworzy stronę internetową, Weronika zajmie się profilem na facebooku, Marcin - grafiką, Joasia - wolontariatem, koordynatorem całego wydarzenia będzie Ola. Pozostało jeszcze kilka zadań do rozdysponowania, także zapraszamy nowych członków oraz te osoby, które nie mogły pojawić się na spotkaniu.
  • Koordynatorami II edycji konkursu Power Point Karaoke, który odbędzie się w listopadzie, zostali Kinga, Gabrysia, Jacek i Michał.
 
Tekst:Agnieszka Pudełko
Data opublikowania: 25.10.2012
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko