Sprawozdanie 17 listopada 2014r.

W ciepłej, przyjaznej atmosferze, za stolikiem koło kominku, w Cafe Artefakt odbyło się kolejne spotkanie Koła Naukowego Meritum.
Spotkanie to odbyło się w gronie dawnych członków oraz czterech nowych osób, które przyszły by dowiedzieć się o działalności Meritum i w przyszłości dołączyć , jeśli pokryje się ona z ich zainteresowaniami naukowymi.  Oczywiście, prezes Koła w jasny sposób przedstawił zainteresowanym czym zajmuje się Koło ogólnie, jakie projekty były realizowane dotychczas, oraz jakie organizować będziemy w najbliższej przyszłości. Wysłuchawszy krótką prezentację na temat działalności Koła, dziewczyny przedstawiły siebie, opowiedziały o swoich zainteresowaniach. W ciągu całego spotkania chętnie brały udział w konwersacji i zadawały pytania.
Następna część spotkania poświęcona była delegowaniu członkom Meritum konkretnych zadań, związanych z najbliższym wydarzeniem, które organizujemy, a jest nim Studencki Turniej Negocjacyjny, który odbędzie się 6 grudnia 2014 roku w Krakowie.
Pod koniec spotkania, członkowie podzielili się świeżymi pomysłami oraz omówili zakres swoich działań w następnym półroczu. 
 
Tekst: Romana Gunkevych
 
Data opublikowania: 02.12.2014
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko