Sprawozdanie 3 listopada 2014r.

Spotkanie Koła Naukowego w dniu 3.11.2014 r. odbyło się już tradycyjnie w Artefakt Cafe na krakowskim Kazimierzu.
Głównym tematem poruszanym na spotkaniu była organizacja Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego, który odbędzie się 6 grudnia 2014 roku. Turniej będzie rozpoczynał wykład na temat negocjacji, a następnie uczestnicy będą rywalizować ze sobą w czterech rundach. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilu na facebook'u, ponieważ już wkrótce rozpoczną się zapisy!
Następnie członkowie Koła dyskutowali na temat przygotowania własnego stoiska na Dzień Samorządowca, który odbędzie się na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
Kolejnym punktem programu było omówienie propozycji na działalność Koła w nadchodzącym roku kalendarzowym.
Bądźcie czujni i śledźcie nasze działania!

Tekst: Mateusz Ciepielewski
Data opublikowania: 04.11.2014