Sprawozdanie 22 maja 2012r

Na ostatnim spotkaniu przed zakończeniem działań w tym roku omówiliśmy projekty, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Są to Konferencja "Rower współtwórca miasta. Polityka rowerowa Krakowa" (28.05) oraz Dni Otwartych Drzwi Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej (1.06).

W związku z konferencją rowerową:

• został złożony preliminarz budżetu,
  • omówiliśmy sprawy związane z cateringiem podczas wydarzenia,
  • potrzebujemy większej ilości osób chętnych do pomocy w trakcie konferencji,
  • przedstawiony został szczegółowy program konferencji oraz plakat.

Zamknęliśmy także sprawy związane z niedawnym wyjazdem do Kijowa - sprawozdanie do Rady Kół Naukowych zostało złożone, w najbliższym czasie złożymy także sprawozdanie do Fundacji Bratniak. Warto także zaznaczyć, że kartki wysłane przez członków Koła z Kijowa do opiekuna naukowego dotarły i bardzo się podobały.

W najbliższym czasie na Wydziale pojawi się "część druga" ulotki reklamującej nasze Koło - "przejdźmy do Meritum".

Debatowaliśmy także nad organizacją listopadowej konferencji Event Management - ustaliliśmy jej ramowy plan, a także tematykę warsztatów i case study. Wszystkie pomysły zostaną przedłożone współorganizatorom  festiwalu.

Ostatnie spotkanie Koła w tym roku akademickim odbędzie się 12 czerwca. Zapraszamy wszystkich, którzy w tym roku pomagali nam w organizacji wszelkich wydarzeń.

Tekst: Agnieszka Pudełko

Data opublikowania: 23.05.2012