Sprawozdanie 15 maja 2012r

Podczas spotkania, które odbyło się 15 maja poruszyliśmy następujące kwestie:

1. Przygotowanie około 3-minutowej prezentacji Koła po angielsku na stronę www. Podjęła się tego Ula;
  2. Rozdanie zaświadczeń z wyjazdu naukowego Ukrainian NGO's - Lviv Liev 2012 oraz zaległych zaświadczeń dotyczących pomocy w organizacji konferencji "Od Hałdy do Kultury";
  3. Konferencja rowerowa - omówienie stanu przygotowania oraz przedstawienie zadań do wykonania;
  4. Informacje o wyjeździe reprezentacji Meritum do Lublina na wydarzenie "Kumulacja - studencka zupa kulturalna". Podczas wyjazdu Dziewczyny z Koła przeprowadziły sondę uliczną dotyczącą życia studenckiego w Lublinie. Do obejrzenia na YOUTUBE.
  5. Ustalenie terminu szkoleń RKN na październik 2012;
  6. Omówienie spraw związanych z realizacją planów prezentacji efektów z wyjazdu naukowego na Ukrainę. Członkowie Koła skłaniali się ku zorganizowaniu slajdowiska.
  7. 12 czerwca ostatnie spotkanie Koła przed wakacjami - podsumowanie rocznej działalności, rozdanie zaświadczeń dla członków KNM,
  8. Konferencja Media Ciało Płeć -  omówienie tematyki, terminu, zgłaszanie referatów i zaangażowanie w konferencję.

Data opublikowania: 23.05.2012