Sprawozdanie 7 maja 2014r.

7 maja 2014r. O godz. 19 odbyło się kolejne spotkanie koła naukowego Meritum w Cafe Artefakt przy ul. Dajwór. Zebranie rozpoczęliśmy od omówienia atrakcji, które chcielibyśmy, aby obecne były na zbliżającym się Festiwalu Nauki. Chodzi przede wszystkim o plansze do gry nawiązującą do 650lecia UJ, przy której mogłyby bawić się dzieci, odpowiadając na pytania dotyczące naszej uczelni oraz samego Krakowa. Stworzenia takiej planszy podjęła się nasza koleżanka z koła, Kasia Cieślik. Kolejnym omówionym przez nas zagadnieniem była zbliżająca się nieubłaganie  konferencja Event Managment 3, której tematem jest turystyka eventowa. Konferencja zaplanowana jest na 15 maja, a na spotkaniu zdołaliśmy podjąć decyzje co do harmonogramu wydarzenia oraz rozdzielić pomiędzy członków koła zadania przy organizacji konferencji. Na zebraniu  poruszyliśmy również temat dwóch innych konferencji, zaplanowanych na najbliższy czas – konferencji Gabrysi o procesach informatycznych w zarządzaniu oraz Ernesta o dehumanizacji biznesu. Spotkanie zakończyło się ok. godz. 20.

Tekst: Karolina Magiera

Data opublikowania: 14.05.2014