Sprawozdanie 12 marca 2014r.

12 marca 2014r o godz. 20 w Artefakt Cafe na ul. Dajwór 3 odbyło się kolejne spotkanie koła naukowe Meritum. Na zebraniu obecny miał być gość specjalny, opiekun naszego koła, dr hab. Grzegorz Baran, któremu chcieliśmy pogratulować habilitacji, niestety do spotkania nie doszło.  
Spotkanie rozpoczęliśmy więc od powiedzenie kilku słów o konferencji o nazwie „Ugryź kulturę", która zaplanowana została na 24 kwietnia. Gotowy jest już  plan ramowy konferencji, która składała się będzie m.in. z wykładu o savoir-vivrze, prezentacji różnych kuchni świata itd. Czekamy jednak na decyzje o przyznaniu środków z Bratniaka oraz od Rektora. 
Następnie na naszym zebraniu poruszyliśmy temat Event Managment 3 oraz podziału zadań na tę okoliczność. Cały czasem omawiamy również pomysł Mateusza, dotyczący utworzenia symulatora menedżera publicznego. Uzgodniliśmy również, że na Festiwalu Nauki, który odbędzie się w dniach 22-24 maja zaprezentujemy Power Point Karaoke oraz przygotujemy gry i zabawy dla dzieci. Na koniec spotkania dowiedzieliśmy się o zaproszeniu koła naukowego z Uniwersytetu Ekonomicznego do Ligii Debat Oksfordzkich. Temat debaty to „Ostatnie 25 lat transformacji ustojowej". Spotkanie zakończyło się o 20.45
 
Tekst: Karolina Magiera
Data opublikowania: 20.03.2014
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko