Sprawozdanie 26 lutego 2014r.

26.02.2014 roku o godzinie 20.00 w Cafe Szafe przy ul. Felicjanek 10 odbyło się kolejne spotkanie Koła Naukowego Meritum.
Wraz z rozpoczęciem nowego semestru Nasze Koło ruszyło pełną parą do pracy. Pierwszą ważną sprawą było omówienie nowego projektu związanego z funkcjonowaniem instytucji sektora publicznego oraz edukacją studentów. Po przeprowadzonej dyskusji każdy z nas otrzymał za  zadanie  przemyślenie realizacji tego projektu i przygotowanie  swoich wniosków  na kolejne spotkanie. Następnym  omawianym  tematem była konferencja „Event Management 3 - turystyka eventowa", która planowana  jest  na połowę maja bieżącego roku. Aktualnie tworzony jest szczegółowy plan tego wydarzenia.
Rozmawialiśmy również  o konferencji „Pomysły źródłem przemysłów kreatywnych. Reklama i design", która odbędzie się 20 marca 2014 roku na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak również o kolejnej planowanej konferencji dotyczącej zarządzania. Jednomyślnie stwierdziliśmy, że motywem przewodnim nowego semestru są konferencje.
Spotkanie zakończyło się ok. godziny 21.00.

Tekst: Katarzyna Zelek
Data opublikowania: 02.03.2014