Sprawozdanie 8 stycznia 2014r.

8 stycznia 2014 r. odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie koła naukowego Meritum w Cafe Szafe przy ul. Felicjanek. Frekwencja niestety nie dopisała , ale obecni na nim członkowie koła przybyli pełni energii i nowych, świeżych pomysłów, niezwłocznie przechodząc  do dyskusji na temat  planowanych na 2014 r. wydarzeń.
Spotkanie rozpoczęliśmy od omówienia zaplanowanej na marzec konferencji Anastazji i Moniki o przemyśle kreatywnym i był to właściwie głównym temat naszych rozważań.  Anastazja przedstawiła wstępny program konferencji, na której oprócz wykładów z zakresy designu i reklamy, mają obywać się również warsztaty oraz wspomniała o zaproszonych prelegentach.  Rozmawialiśmy również o wniosku do Rady Kół Naukowych, gdyż termin jego złożenia zbliżał się nieubłaganie. Wszyscy wtajemniczeni zaoferowali jednak swoją pomoc w jego tworzeni. Dokonaliśmy również pierwszego podziału zadań podczas konferencji. 
Podczas zebrania poruszyliśmy również krótko sprawę Power Point Karaoke, które również odbywać się ma w marcu oraz kwestię corocznej konferencji Event Management 3,  która nadal znajduje się we wstępnej fazie przygotowania. Na końcu spotkania Nasz Przewodniczący poinformował nas o zaproszeniu koła polonistów do pewnego projektu, w którym głównym celem jest nakręcenie kilku krótkich filmików. Spotkanie zakończyło się ok. 20.45.
 
Tekst: Karolina Magiera
Data opublikowania: 13.01.2014
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko