Sprawozdanie 4 grudnia 2013r.

4 grudnia 2013 roku o 20:00 odbyło się spotkanie Koła Naukowego Meritum w Cafe Szafe przy ulicy Felicjanek 10.
Pierwszym poruszanym tematem był zbliżający się wielkimi krokami Studencki Turniej Negocjacyjny, który odbędzie się już w najbliższy weekend (7-8.12). Sprawy organizacyjne mamy już uporządkowane, pozostał Nam tylko wybór reprezentacji Koła, która będzie uczestniczyć w eliminacjach. Kolejnym punktem było omówienie najważniejszych aspektów związanych z konferencją na temat przemysłu kreatywnego. Obecnie trwają poszukiwania osób, które zajmą się koordynacją tego wydarzenia.
Następnym poruszanym punktem spotkania było przydzielenie koordynacji nad IV edycją Power Point Karaoke. Termin tego wydarzenia zostanie wybrany na następnym spotkaniu Koła.
Na koniec spotkania zostaliśmy poinformowaniu przez Przewodniczącego o możliwości odbycia szkoleń, które zaproponowała Nam firma szkoleniowa założona przez studentów UEKu.

Tekst: Anna Sabok
Data opublikowania: 06.12.2013