Sprawozdanie 27 listopada 2013r.

27 listopada 2013 o 20:00 w Cafe Szafe przy ulicy Felicjanek 10 miało miejsce spotkanie Koła Naukowego Meritum.

Z powodu niesprzyjających warunków pogodowych (mrozu) pojawiło się na nim tylko kilka osób. Pomimo niskiej frekwencji udało nam się ustalić kilka istotnych kwestii.

We wtorek 3 grudnia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej odbędzie się Dzień Kół Naukowych/Dzień Samorządowca. Ustaliliśmy między sobą dyżury tak, żeby na naszym stanowisku cały czas ktoś stacjonował. Rozmawialiśmy o materiałach promocyjnych i reklamowych, które moglibyśmy wyłożyć na naszym stole.

Następną poruszoną sprawą był STN (Studencki Turniej Negocjacyjny). Okazało się, że do tej pory zgłosiły się tylko 4 drużyny. Mamy za to dużo chętnych, którzy pomogą przy organizacji tego wydarzenia, o ile dojdzie ono do skutku. Dostaliśmy też odpowiedź od „Bratniaka" na nasz wniosek o dofinansowanie wydarzenia – przyznano nam 600zł.

Najwięcej czasu poświęciliśmy konferencji skupiającej się wokół tematyki przemysłu kreatywnego. Główny fokus ma być położony na reklamę i wzornictwo, a samo wydarzenie pod patronatem dr Gawła ma odbyć się pod koniec marca/na początku kwietnia. Potencjalna nazwa konferencji to „Konferencja Koła Naukowego Meritum oraz studentów i doktorantów Instytutu Kultury UJ". Tworzyć ją będzie seria wykładów i warsztatów. Jesteśmy na etapie poszukiwania prelegentów i dopracowywania kosztorysu wydarzenia.

Zaczęliśmy też rozmowę na temat projektu „Kumulacja", jednak z uwagi na dużą liczbę nieobecnych członków koła zostawiliśmy tę kwestię na następne spotkanie.

Na koniec ustaliliśmy nowych administratorów strony internetowej koła i fanpage'a na facebooku oraz zdecydowaliśmy się na robienie roll-up'u z naszym logo.

Spotkanie skończyło się ok. godz. 21:00.

Tekst: Karolina Kłys
Data opublikowania: 03.12.2013