Sprawozdanie 13 listopada 2013r.

13 listopada 2013 r. w Artefakt Cafe odbyło się kolejne spotkanie Koła Naukowego Meritum. Po przywitaniu nowych członków koła, przeszliśmy do omówienia głównych punktów programu. 
Pierwszą poruszoną przez Nas sprawą była organizacja nieuchronnie zbliżającego się Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego, który ma odbyć się w dniach 7-8 grudnia. Mimo że o wydarzeniu dowiedzieliśmy się dość późno, wszystkie zadania są już podzielone i niemal wszystko dopięte na ostatni guzik. Czekamy jeszcze tylko na decyzję czy wniosek o przyznanie Nam funduszy na ten cel, zostanie rozpatrzony pozytywnie. 
Drugim zagadnieniem jakie poruszyliśmy podczas spotkania to czwarta już edycja PowerPoint Karaoke. Wydarzenie to planowane jest na styczeń, jednak przedsmakiem tego co będzie się działo wtedy, będzie PowerPoint Karaoke podczas Dni Kół Naukowych. Przy okazji omówiliśmy też sprawę promocji i gadżetów na tę okoliczność. 
Na spotkaniu rozmawialiśmy również o 3 edycji konferencji Event Managment, która planowana jest na kwiecień. Padł nawet pomysł, aby tematyką tegorocznej edycji była turystyka eventowa, jednak nie zdołaliśmy ustalić więcej szczegółów. 
Pod koniec spotkania zdołaliśmy się  dowiedzieć, że szkolenie z pozyskiwania funduszy ze środków uniwersyteckich, o którym mowa była na poprzednim spotkaniu, odbędzie się w środę 20 listopada o godz. 18.45 na WZiKS. Padła też propozycja zorganizowania szkolenia z pozyskiwania funduszy europejskich. Spotkanie zakończyło się ok. 21.
 
Tekst: Karolina Magiera
Data opublikowania: 15.11.2013
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko