Sprawozdanie 6 listopada 2013r.

Listopadowy deszcz i chłód nie przeszkodził członkom KN Meritum w przybyciu na kolejne spotkanie i podjęciu nowych działań, a jest ich, co nie miara.
Na początku spotkania przywitaliśmy nowych członków. Mamy ogromną nadzieję, że zostaną z nami jak najdłużej i wezmą czynny udział w życiu koła.
Jednym z naszych większych przedsięwzięć jest krakowska edycja Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego (STN), która odbędzie się w grudniu. Mimo, iż obowiązki zostały już przydzielone, wykorzystujemy każdą pomocną dłoń, aby turniej został jak najlepiej zorganizowany. W najbliższym czasie składamy wniosek o pozyskanie funduszy na ten cel.
Co więcej, planujemy zorganizować szkolenie z pozyskiwania takich właśnie finansów. Jest to bardzo potrzebne w działalności takich organizacji jak nasza.
W grudniu także odbędą się Dni Kół Naukowych na wydziale ZiKS UJ, w związku z czym przygotowaliśmy czwartą edycję Power Point Karaoke specjalnie na tę okazję.
Rozważamy także kolejną już serię konferencji Event Management cieszącą się ogromną popularnością wśród studentów.
Kolejne spotkanie już w środę. Ruszamy pełna parą. Do zobaczenia.

Tekst: Monika Sowa

Data opublikowania: 13.11.2013