Sprawozdanie 23 kwietnia 2013r.

23 kwietnia 2013 wesoła ferajna z Meritum spotkała się tradycyjnie we wtorkowy wieczór o godzinie 20:00 w Cafe Szafe. Wiele razy zmienialiśmy lokalizację, niemniej jednak ta urocza knajpka znajdująca się na ul. Felicjanek okazuje się być najlepszym miejscem zarówno ze względu na lokalizację, jak i na przemiłą obsługę, która zawsze wita nas serdecznym uśmiechem.

W wiosennym nastroju przeszliśmy do m e r i t u m sprawy i serdecznymi oklaskami pogratulowaliśmy Gabrysi, Agnieszce i Mateuszowi kolejnej wygranej, kolejnego dofinansowania konferencji „MOST WANTED! POKOLENIE Y" – tym razem z ramienia Rady Kół Naukowych. Jeszcze raz gromkie brawa dla mistrzów – jak się okazuje – pisania wniosków! W sumie na konferencję możemy przeznaczyć aż 4 500 zł! Co za wynik! Szykujcie się na nowe gadżety, przepyszny poczęstunek i wiele, wiele innych nowości, na które w końcu możemy sobie pozwolić! Przypominamy – konferencja „MOST WANTED! Pokolenie Y" odbędzie się 14-15 maja 2013 r. na kampusie UJ w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Będzie się działo, będzie mowa o nas,  o pożądanym i wyjątkowym pokoleniu Y.

To właśnie gadżety i kwestie związane z rozreklamowaniem tego wydarzenia były głównym tematem naszej wtorkowej debaty. Zadania zostały przydzielone, czeka nas dużo pracy.

Kolejną kwestią były noclegi – gdzie będą spać goście spoza Krakowa? Padła propozycja Domu Studenckiego „Żaczek", która wydaje nam się być najlepszym rozwiązaniem.

Następnie omówiliśmy sprawę strony internetowej Meritum, która zostanie przejęta przez Karolinę i Elę. Już niebawem dziewczęta zapiszą się na szkolenie i przejmą obowiązki niezawodnej i zawsze skrupulatnej Agnieszki Pudełko.

Kolejna kwestia – projekt teatralny Pauli. To będzie największe przedsięwzięcie kulturalne w historii koła Metrium. Nie będziemy zdradzać szczegółów, aczkolwiek szykujcie się na coś zupełnie offowego.

Już w czerwcu Festiwal Nauki. I nas tam nie zabraknie! Po raz kolejni krewni i znajomi Meritum będą mogli wziąć udział w mini rozgrywkach Power Point Karaoke. Więcej szczegółów wkrótce.  Z rzeczy pewnych – projekt będzie się nazywał „Lanie wody", a koordynacją zajmie się Monika Sowa.

Ostatnią omawianą sprawą (ileż się będzie działo!) był wyjazd reprezentantów koła do Lublina na trzydniową konferencję Kulminacja, która jest skierowana do studenckich grup skupionych wokół kultury. Dlatego nas nie może tam zabraknąć!

Jak widać – w Meritum się dzieje! Dlatego też za tydzień – z racji zbliżającego się wielkimi krokami weekendu majowego – postanowiliśmy zrobić sobie wolne i nie organizujemy spotkania. Niemniej jednak i tak będziemy ciężko pracować nad równie szybko zbliżającą się konferencją.

Tekst: Zuzanna Pajorska
Data opublikowania: 07.05.2013