Sprawozdanie 16 kwietnia 2013r.

Ostatnie spotkanie Koła odbyło się 16 kwietnia o godzinie 20.00 w Cafe Szafe przy ulicy Felicjanek. W zastępstwie przewodniczącej spotkanie poprowadziła Gabriela Orzech. Pierwszą poruszoną kwestią było podjęcie decyzji na temat czerwcowego wyjazdu do Lublina na Kumulację, czyli studenckie forum kultury i demokracji. Tematami tegorocznej edycji będzie wiedza o polityce młodzieżowej oraz kulturze studenckiej. Kolejna poruszona na spotkaniu kwestia dotyczyła konferencji naukowej „Nowoczesne instrumenty zarządzania finansami jednostek samorządu terytorialnego", która odbędzie się w Białymstoku 4 czerwca. Będąc w temacie konferencji i festiwali zebrani członkowie przedyskutowali również kwestie dotyczące udziału w Festiwalu HR organizowanego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Dla członków Koła pojawiła się również propozycja wolontariatu, która wystosowana została przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i dotyczyła promocji wydarzenia „Mikroszkolenia dla mikroprzedsiębiorstw".
Ostatnią kwestią poruszaną na spotkaniu były szczegóły związane z organizowaną konferencją dotyczącą pokolenia Y. Przydzielone zostały ostatnie zadania oraz omówione kwestie promocji wydarzenia.

Tekst: Mateusz Ciepielewski
Data opublikowania: 07.05.2013