Sprawozdanie 5 marca 2013r.

W czasie spotkania zostały poruszone następujące kwestie:

1.       Joannie Strózik udało się zdobyć salę na konferencję o marketingu politycznym- będzie to sala 0.105.

2.       Firma „Frugo" wyraziła chęć sponsorowania zbliżającej się konferencji i zaopatrzenia jej w napoje. Będzie to już druga okazja do współpracy tej firmy z Kołem.

3.       Projekt plakatu jest ukończony i gotowy do druku. Drukowaniem plakatów zajmie się Michał Twaróg.

4.       Wkrótce na stronie Koła ruszą zapisy na role pełnione w trakcie konferencji. Śledźcie posty!

5.       Pomysł założenia funpage'u konferencji ewoluował- zgodnie postanowiliśmy utworzyć wydarzenie na Facebooku, na którym będzie można publikować np. zdjęcia pokazujące metamorfozy polityków.

6.       Istnieje możliwość wyjazdu na konferencję do Tbilisi w Gruzji w terminie 30.04- 2.05. Konferencja ma dotyczyć zagadnień kulturalnych, sztuki etc. Polega na aktywnym uczestnictwie słuchaczy. Koszt konferencji to 200 euro/ osobę. Chętni?

7.       Poruszony został temat projektu zasugerowanego przez Paulę- współpraca teatrów z Baterią Kultury. Możliwe będzie dofinansowanie z Banku Zachodniego WBK. Szczegóły przedstawi wkrótce sama pomysłodawczyni.

8.       Ustalono roboczy termin konferencji organizowanej przez Gabrysię nt. Pokolenia Y- 14 i 15 maja.

9.       Oczekujemy na powstanie prezentacji Prezi nt. konferencji, która zostanie wyświetlana na telebimach WZiKS.

10.   Wkrótce powinna pojawić się lista kół naukowych i organizacji studenckich, do których przekazana zostanie informacja o konferencji oraz prośba o jej rozpowszechnienie.

11.     Do naszego koła znów dołączyły nowe osoby! Na naszym pokładzie witamy Karolinę Ostojską i Elżbietę Korczak - studentki Zarządzania Kulturą.

To by było na tyle. Życzę udanego weekendu!

Pozdrawiam,

Beata Fąfara