Sprawozdanie 8 stycznia 2013r.

 

Pierwsze spotkanie Koła Naukowego MERITUM w nowym roku odbyło się tradycyjnie we wtorek 9 stycznia o godzinie 20:00 w Cafe Szafe.

Zebranie rozpoczęło się od podsumowania wyjazdu do Koninek, który odbył się w dniach 4-6 stycznia 2013 celem pogłębiania integracji członków Koła. Również na wstępie, bardzo serdecznie, powitano nową członkinię koła – Annę Drużbacką.

Głównym celem spotkania było dopracowanie kwestii związanych obchodami 10-lecia Koła. Wybrane zostało hasło przewodnie imprezy („Razem już dekadę") oraz delegowano ostatnie zadania.

Poruszona została również kwestia konferencji na temat marketingu politycznego. Ustalony został ostateczny termin, jakim będzie 19 marca 2013 roku. Przewodnicząca Koła wraz z koordynatorką projektu, Joanną Struzik, rozdysponowały obowiązki związane z konferencją pomiędzy członków Koła.

Na zebraniu podjęto również rozmowy na temat przyszłości Koła. Ze strony Gabrieli Orzech  padła propozycja przeprowadzenia konferencji na temat marketingu dla pokolenia Y, a przewodnicząca Koła, Ola Piotrowska, poddała pod dyskusję realizację wyjazdu integracyjnego członków koła w drugim semestrze roku akademickiego.

Ostatnią i być może najważniejszą kwestią poruszoną na spotkaniu była sukcesja przewodnictwa w Kole. Wybory odbędą się 22 stycznia 2013 roku w Cafe Szafe. Wszystkich członków Koła zapraszamy do zgłaszania kandydatów oraz do oddania głosu na swojego faworyta bądź faworytkę.

Autor: Mateusz Ciepielewski

Data opublikowania: 12.01.2013
Osoba publikująca: Zuzanna Pajorska