Sprawozdanie 11 grudnia 2012r.

Tradycyjnie we wtorek odbyło się cotygodniowe spotkanie Koła Naukowego Meritum.

Tematem numer jeden była konferencja Event Management 2 Miejsce. Mecenat. Media.która odbyła się w dniach 6-7.12.2012. Wrażenia, jakie zostały po jednym z najważniejszychwydarzeń dla koła były pozytywne, pouczające i pełne uśmiechu. Bilans z tych dwóch dniprzedstawia się następująco: w pierwszym dniu uczestniczyły 104 osoby, w drugim było to 69 osób, oraz przez cały czas trwania konferencji mieliśmy 12 prelegentów oraz 1 media. Zastanawialiśmy się nad wprowadzeniem niewielkich poprawek, z pewnością zostaną one zastosowane w przyszłości.
 
Powróciła również kwestia Festiwalu Nauki, który odbędzie się 17.05.2013. Na razie wstępnie dyskutowaliśmy przy podziale ról i obowiązków.
 
Joasia przedstawiła Nam pomysł zorganizowania wydarzenia o tematyce marketingu politycznego, pomysł został przyjęty z wielkim entuzjazmem i powoli zabieramy się do realizacji nowego planu.
 
Zostały dopięte końcowe szczegóły dotyczące grupowego wyjazdu do Koninek, termin został ustalony na 4-6 stycznia 2013. Teraz tylko trzymać kciuki za odpowiednią pogodę!
 
Tekst: Anna Sabok