Sprawozdanie 27 listopada 2012r.

Jak co tydzień, we wtorek  spotkaliśmy się na zebraniu koła naukowego Meritum .  Owe spotkanie, tym razem przebiegło pod hasłem „ Czas".   Nieubłagalnie on mija, a przed nami wielkie wyzwanie jakim jest konferencja Event Management.

Na  24 godziny przed Power Point Karaoke dopinaliśmy wszystko na ostatni guzik. Zostały podjęte końcowe ustalenia.

Kolejnym ważnym tematem była Konferencja Event Management. Każdy dział zdał relacje z przygotowań. Tym sposobem wiemy nad czym jeszcze trzeba popracować. Dział reklamy ruszył pełną parą, dzięki czemu na uniwersyteckich telebimach widnieje krótki spot poświęcony  temu wydarzeniu, również możemy odnotować coraz więcej „wejść" na  stronie Konferencji. Warto też wspomnieć, iż podjęły z nami współprace dwie gazety z Lublina.

Naszedł czas do poruszenia kwestii czysto-technicznych. Zuza i Monika (nowi  administratorzy naszej strony ) powoli wdrażają się do swojej pracy. Przed nimi  już tylko szkolenie oraz oficjalne objęcie stanowiska . Wciąż poszukujemy trzech osób do zaprezentowania naszego Koła podczas Dni Kół Naukowych (13.12). Ostatnim poruszonym tematem był wyjazd do Koninek, który odbędzie się w dniach 7-8.12.

Kiedy policzyliśmy ile razy padło słowo „czas" na naszym spotkaniu, pozostało tylko  stwierdzić „czas  płynie wartkim strumieniem".

Za tydzień spotkanie jak zawsze we wtorek  Cafe Szafe o 20. Zapraszamy!

Tekst: Katarzyna Zelek

Data opublikowania: 29.11.2012