Konferencja Event Management 2 (6-7.12.2012r.)

 

 

Po sukcesie pierwszej edycji "Konferencji Event Management. Między teorią a praktyką" postanowiliśmy kontynuować rozpoczęte działania organizując kolejną odsłonę, tym razem związaną z wpływem organizacji cyklicznych festiwali na funkcjonowanie i wizerunek miast.

Konferencja Event Management II Miejsce – Mecenat – Media, jest konferencją poświęconą analizie teoretycznego jak i praktycznego wymiaru zarządzania eventami, w trzech wspomnianych obszarach.
 
Miejsce, czyli czym dla wydarzeń kulturalnych jest ich lokalizacja, możliwości przestrzeni i jak tenaspekt wspiera realizację projektów.
 
Mecenat, a więc o tym w jaki sposób organizacje wspierają działalność eventową, jakim kluczem kierują się wybierając partnerów, jednak z zupełnie nie poddawanej wcześniej badaniom, perspektywy
mecenasów.
 
Media, jako ostatnie ogniwo oddziaływań w zarządzaniu eventowym, o olbrzymiej sile i znaczeniu na współczesnym rynku wydarzeń kulturalnych. O tym czym media są dla eventu, a czym event dlamediów.
 
Planowana Konferencja jest wydarzeniem dwudniowym (6-7.12.2012r.), tematyka każdego z dni jest zogniskowana wokół innych zagadnień przewodnich. W programie konferencji znajdą się wystąpienia teoretyczne jak i zajęcia warsztatowe dla 15 osobowych grup.
 
Więcej informacji na temat wydarzenia publikujemy na stronie
http://eventmanagement2.wordpress.com/
 

Koordynator: Aleksandra Piotrowska piotrowska.o@gmail.com