Dni otwartych drzwi 1.06.2012r.

Jednorazowa, acz wielce pasjonująca inicjatywa, skierowana do wszystkich żądnych wiedzy - maturzystów i nie tylko - współorganizowana z Kołem Naukowym "Innowatorzy Zarządzania".

Celem projektu jest zapoznanie z ofertą Instytutu Spraw Publicznych jak najszerszego grona odbiorców, by zachęcić kolejne osoby do studiowania kierunków związanych z zarządzaniem. Przedsięwzięcie ma zostać zrealizowane w ramach Dni Otwartych Dzwi Uniwerystetu Jagiellońskiego. Zamysłem naszym jest zorganizowanie stoisk(a) rozrywkowo-dydaktycznego, przy których(którym) będzie można zapoznać się z ofertą ISP, ścieżkami dydaktycznymi, działalnością studentów. Dla zainteresowanych określimy profil absolwenta kierunku "zarządzanie w..." - i tu do wyboru mamy kilka możliwości, o których więcej powiemy podczas Dni Otwartych Drzwi. Takie spotkanie to idealna okazja, aby wykorzystać gry i zabawy edukacyjne do promocji Instytutu.

Plan działań:   
- zapraszanie do stoiska przez odbicie pieczątki z logiem ISP
- "Koło Fortuny" z pytaniami z zakresu zarządzania
- Twister: cztery kolory odpowiadać będą czterem obszarom zarządzania, czyli planowaniu, organizowaniu, motywowaniu i kontrolowaniu. Wejście do gry związane będzie z odpowiedzią na przygotowane wcześniej pytania
- Plansza w formie banknotu z logiem ISP, w której chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie
- W tle muzyka, a przewodnim tematem pieniądz

Planujemy również loterię dla wytrwałych i chętnych do udziału w zabawach. Nagrodą będzie... niespodzianka!
     
Koordynator: Kinga Szpilczyńska kingaszpilczynska@gmail.com

Termin: 1 czerwca 2012.

Miejsce: III Kampus UJ

Więcej informacji: http://www.dzien-otwarty.uj.edu.pl/programy/wydzial-zarzadzania

Data opublikowania: 30.05.2012
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko