Sprawozdanie z Festiwalu Nauki 2014

W dniach 21-24 maja 2014 r. na płycie Rynku Głównego w Krakowie odbywał się Festiwal Nauki pod hasłem „Z nauką przez wieki". Członkowie Koła Naukowego Meritum również uczestniczyli w tym wielkim przedsięwzięciu. 23 maja prowadzili oni stanowisko w namiocie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej wraz z zaprzyjaźnionym Kołem Innowatorów Zarządzania.
 
 
Członkowie Koła Naukowego Meritum na tę specjalną okazję przygotowali grę planszową „Przez 650 lat do celu". Była to zabawa interaktywna, w której uczestnicy mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat Uniwersytetu Jagiellońskiego przemierzając pola wypełnione dodatkowymi zagadkami i nagrodami. Przez cały dzień tłumnie zbierali się najmłodsi, jak i osoby starsze by móc sprawdzić swoją wiedzę i wygrać pamiątkowe nagrody z logiem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestnicy gry zgodnie twierdzili, że zabawa była znakomita!
 
 
Kto nie mógł się pojawić na tym wyjątkowym święcie nauki niech żałuje i rezerwuje czas w maju 2015 roku na kolejną odsłonę Festiwalu Nauki! Nas na pewno nie zabraknie :)
 
 
Tekst: Mateusz Ciepielewski
Zdjęcia: Aleksandra Kucia
Data opublikowania: 27.05.2014
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko