Power Point Karaoke na Dniach Kół Naukowych 3.12.2013r.

Trzeciego grudnia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ miało miejsce wydarzenie integrujące środowisko akademickie zwane Dniem Kół Naukowych i Dniem Samorządowca. Przedstawiciele Kół Naukowych Wydziału oraz przedstawiciele Samorządu mieli możliwość rozstawienia swoich stoiskach i promowanie swych organizacji.
 
 
Podczas tego wydarzenia nie mogło również zabraknąć przedstawicieli Koła Naukowego Meritum, którzy od wczesnych godzin rannych zjawili się licznie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Prowadząc swoje stoisko opowiadali oni wszystkim zainteresowanym  o profilu i działalności Koła, a także zachęcali do wstąpienia w jego szeregi w celu realizacji własnych wizji i pasji.
 
 
Główną atrakcją jaką przygotowali na ten dzień przedstawiciele Koła był konkurs PowerPoint Karaoke. Konkurs ten polegał na improwizowanym przedstawieniu prezentacji na dość specyficzny temat. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety Koła, a najlepsi improwizatorzy otrzymali również nagrody ufundowane przez Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
 
 
Tekst: Mateusz Ciepielewski
Zdjęcia: Karolina Kłys
Data opublikowania: 16.12.2013
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko