Studencki Turniej Negocjacyjny - eliminacje

Koło Naukowe Meritum UJ przy współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjator działającym przy Katedrze Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ma zaszczyt zaprosić studentów i studentki uczelni wyższych z Krakowa, Rzeszowa i Kielc do uczestnictwa w krakowskich eliminacjach do XII Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego.
 
Studencki Turniej Negocjacyjny jest corocznym, ogólnopolskim konkursem, gdzie sprawdzane są umiejętności z zakresu technik negocjacyjnych oraz komunikacji interpersonalnej.
 
Studencki Turniej Negocjacyjny 2013/14 składać się będzie z 2 etapów – kwalifikacji, które odbędą się na Uniwersytetach w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu oraz z finału przeprowadzanego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W każdym z etapów uczestnicy wcielą się w role wyznaczone im przez 4 scenariusze negocjacyjne. Celem każdej rundy jest osiągnięcie jak największej przewagi nad oponentami w wyznaczonych obszarach – wyniki negocjacji są punktowane zgodnie z ustalonym kluczem. W kwalifikacjach w każdym z miast weźmie udział dwanaście drużyn składających się z trzech członków każda, spośród których zostaną wyłonieni finaliści.
Studencki Turniej Negocjacyjny jest jednocześnie krajowymi eliminacjami do prestiżowego międzynarodowego turnieju negocjacyjnego The Warsaw Negotiation Round, którego organizatorem również jest Studenckie Koło Naukowe Negocjator.
 
Jeśli masz ochotę sprawdzić się w sztuce negocjacji, zgłoś się i weź udział w turnieju! 
 
Zapisy trwają od 15 do 29 XI przez FORMULARZ REJESTRACYJNY
 
Zapraszamy na nasz fanpage Studencki Turniej Negocjacyjny Kraków
 
Pierwszy etap kwalifikacji odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2013r.
 
Lokalizacja: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4.
Data opublikowania: 07.11.2013
Osoba publikująca: Agnieszka Pudełko