Meritum na TEDxKraków @ Students

25 października w Artetece Biblioteki Wojewódzkiej  w Krakowie miała miejsce konferencja TEDxKraków @ Students organizowana przez Stowarzyszenie All In UJ przy współpracy z AON Hewitt. W sali głównej odbywały się prelekcje zaproszonych gości, którymi byli AGH Racing, Martyna Jaworska, Magdalena Tekieli, Mateusz Ilba oraz gość specjalny prof. Vetulani. Równolegle do trwania prelekcji w sali niżej reprezentanci najaktywniejszych organizacji studenckich z Krakowa mieli swoje stoiska.

Nie mogło tam zabraknąć reprezentantów Uniwersytetu Jagiellońskiego, którymi byli członkowie Koła Naukowego MERITUM. Prowadząc swoje stanowisko członkowie Koła udzielali zainteresowanym wszelkich informacji na temat działalności Koła, rozdawali gadżety promocyjne i intensywnie zachęcali do wzięcia udziału w pracach Koła. Dodatkowo reprezentanci Koła promowali Instytut Spraw Publicznych UJ, przy którym to działa Koło Naukowe MERITUM. Obecność na konferencji przyczyniła się do zdobycia wielu cennych kontaktów, a także promocji Koła wśród innych krakowskich uczelni, a także studentów i uczniów szkół średnich.

Tekst: Mateusz Ciepielewski

Zdjęcie udostępnione dzięki uprzejmości All in UJ - autorki Aleksandra Piłat i Marta Hoffman

Data opublikowania: 28.10.2013